Шалене перо

 

Про нас

По-літ - це ваша улюблена книгарня, довідкове бюро, або видавництво. Медіа-платформа дає змогу ознайомитись із актуальними літературними трендами, бездоганно відфільтрованими нашою командою книжкових ентузіастів. Ми цінуємо унікальний феномен слова у всій його багатогранності, тому пропонуємо різні сфери його прочитання - від афіши до роману.

 


 

На крилах дружби

Ми прибічники думки про те, що найкраще народжується у затишній, приємній атмосфері. Саме тому кожен матеріал насичується критичною думкою, проходить термічну обробку коментарями та ретельно відшліфовується похвалою.

 

На крилах майстерності 

Наша команда підтримує думку Рея Бредбері про те, що успіх будь-якого твору залежить усього на 10% від натхнення, решту ж формує професійний потенціал митця. Щодня ми вчимося, розвиваємось, обмінюємось досвідом з різноманітними галузями. Вважаємо, що освіта - це найміцніший фундамент становлення особистості.

На крилах модерну

Останнім часом слово «сучасність» заполонило есеї та нариси. Це абсолютно виправдано, адже, хоча ми й не літаємо на машинах, але хмарочоси таки сягають неба. Ми впевнені, що література якнайшвидше поглинає у себе усі зрушення, які переживає світ. Бути в тренді - це означає бути частиною ХХІ століття.