Шалене пероПро особистості, які надихнуть не опускати руки, не втрачати почуття гумору і боротися до кінця.

 «Черчилль та Орвелл. Битва за свободу» Томас Рікс

Вінстон Черчилль — прем'єр-міністр Великобританії у роки Другої світової війни, письменник, державний діяч. Джордж Орвелл — журналіст, письменник, ветеран війни в Іспанії. Вони ніколи не бачилися та жили цілком різним життям, але автор цієї біографії впевнений, що у них більше спільного, ніж здається. То у чому ж полягає феномен величності Черчилля й Орвелла? Дізнаєтеся у книжці.

 «Becoming. Становлення» Мішель Обама

Одна з найзнаковіших жінок цієї епохи. У книжці Мішель Обама розповідає про те, що її сформувало як особистість, про те, як поєднувала роботу і материнство, про переїзд у Білий дім і роки життя там. Ця книжка — історія жінки, що ніколи не була в тіні свого чоловіка.

 «Дівчина з Нідерландів. Одрі Гепберн і Друга світова війна» Роберт Матзен

Що ми знаємо про Одрі Гепберн? Окрім того, що вона акторка. Більшість, мабуть, чули лише про одну її роль у фільмі «Сніданок у Тіффані». Підлітком Одрі Гепберн пережила всі жахи Другої світової війни: арешт та вбивство німцями близьких, голод і бомбардування. Їй вдалося вижити, хоча її життя багато разів висіло на волосинці. Якраз про цей період життя кінодіви — у книжці.

 «Бенджамін Франклін» Волтер Айзексон

У цій книжці автор досліджує життя, філософію й особистість людини, погляди якої сформували найважливіші аспекти американської ідентичності — повагу до праці, раціоналізм і дух демократії.

 «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака» Річард Фейнман

Мемуари Нобелівського лауреата з фізики, учасника Мангеттенського проекту, гравця на бонго з навичками взлому сейфів і просто дотепного науковця та викладача фізики. Це вибухова суміш високого інтелекту, мудрості, безмежної допитливості та разючої сміливості. Повірте, нудно не буде.