Шалене перо

3 книжкові новинки! 

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» від психологині та психотерапевтки Александри Соломон


Ми любимо бути закоханими, але не знаємо, як будувати здорові стосунки. Точніше буде сказати, що нас ніхто цьому не вчив. Бо більшість досі вважає, що у взаєминах все має налагодитися «само собою» і «раз і назавжди». Але ж ми не сідаємо за кермо без підготовки.

Над стосунками варто працювати. На цьому наголошує психологиня Александра Соломон. Вона понад 20 років консультує клієнтів, які не можуть знайти пару чи побудувати здорові стосунки. У книжці вона узагальнила власний досвід і запропонувала шлях із 20 уроків, що допоможуть відшукати «свою» людину й бути щасливими разом.

«Як ми вчимося. Чому мозок навчається краще, ніж машина Поки що» від когнітивного нейронауковця Станісласа Деана

Людина насправді вчиться постійно. Попри травми й перешкоди. І якщо можна навчити навіть робота мислити більш зважено, то і будь-які людські когнітивні здібності можна удосконалити. Як? Дізнаєтеся у книжці. Також автор розповів, що насправді приховано за природним потягом людей до знань.

А ще у книжці є поради, як зробити мозок пластичнішим і покращити пам'ять і активність у будь-якому віці.

«Геть самосаботаж! Як за 6 кроків розблокувати мотивацію і силу волі» від психологині та викладачки психопатології Джуді Хо

Навколо всі розповідають про те, як важливо ставити перед собою цілі. І ми це робимо із величезним задоволенням та ентузіазмом. Але от настає час їх втілювати. І що? Ми відкладаємо на потім, відмовляємося, знаходимо сто і одну причину, чому це неможливо або не так уже й потрібно. Інакше кажучи, ми саботуємо.

Джуді Хо пояснює, як наш мозок функціонує, запалюється ідеями, реагує на виклики й уникає небезпек. Також авторка пропонує шість кроків, що підвищать мотивацію та підживлять силу волі. Книжка «Геть самосаботаж» — повноцінний тренінг.