Шалене перо

Ви полюбляєте читати художні тексти, статті, дізнаватися про цікаві книги з рецензій і хочете бути в курсі літературних новин? Або ви молодий письменник і шукаєте майданчик, де зможете публікувати власні твори і знайти свою аудиторію?

Тоді наш літературно-критичний сайт саме для вас! Ми зібрали в одному місці все для книголюба, але  й не тільки. Адже ми порадимо вам не лише книги, а й фільми, вистави. А з нашими цікавим статтями, новинами, анонсами ви станете ближче до літератури. 

Ви в пошуках нових, оригінальних творів для прочитання? В нашій рубриці «Шалене перо» ви знайдете прозу, поезію, драму від талановитих студентів.

Ми особливі. У нас є рубрики та проєкти, яких ви не знайдете на жодних інших сайтах, до прикладу, уявіть собі,  що ви можете керувати романом і обирати сюжет, який вам більше до вподоби, ви бачили десь щось подібне? А у нас вже є інтерактивний роман де читач безпосередньо бере участь у розвитку сюжету. Або, можливо вам буде цікаво почитати пародії на відомі твори? У нас є і таке.

Ми відкриті до ваших пропозицій і ви зможете публікувати ваші якісні тексти у нас.

А може, ви любите більше читати пости в інстаграмі та телеграм-каналах? Тоді знаходьте нас в цих соціальних мережах. Наші пости – це концентрований виклад найцікавішого та найкориснішого про літературу і не тільки.

Офіційний телеграм-канал: @lets_join_to_polit  . Тут наші короткі рецензії, статті, поради, опитування, вірші, цитати тощо. У нас затишно)

Наша сторінка у інстаграм:  https://instagram.com/iampoliapolit?igshid=1pvjyt4xyliy2 , але не така як інші. Це сторінка нашого улюбленця, найзалюбленішого у літературу лиса. Так, так! Вам не почулося, лиса. Знайомтесь, Поль Микитович, цей креативний блогер вивідає вам всі літературні та художні секрети. І ви точно не встоїте перед чарівністю цього рудого красунчика.

Ми працюємо перш за все для вас, книголюби та автори, щоб ви знайшли те місце, де зможете задовольнити всі свої  потреби. А також, щоб популяризувати читання. Тож, творчого вам Польоту!